Робота секцій у 2012 році

23 лютого 2012 року в УАІБ відбулося засідання Секції з управління  активами публічних фондів, в якому взяли участь представники компаній  Всесвіт, Івекс Ассет Менеджмент, Кінто, ОТП Капітал, Райффайзен Аваль, СЕБ Ассет Менеджмент, ТАСК-інвест, УкрСиб Ессет Менеджмент, Універ Менеджемент.

Учасники засідання обговорили План роботи секції на 2012 рік, а також пропозиції щодо просвітницьких заходів УАІБ, спрямованих на популяризацію послуг публічних інститутів спільного інвестування.

На засіданні йшлося про необхідність учасників активніше включатися у роботу секції, ініціювати розгляд проблемних питань, з якими стикаються у своїй діяльності КУА та публічні ІСІ, надавати пропозиції до нормативних актів, які будуть розроблятися у зв’язку зі змінами законодавства, особливо після прийняття нової редакції Закону «Про ІСІ».

Серед пріоритетних завдань учасники засідання визначили  якнайшвидшу підготовку та імплементацію Положення про ключову інформацію для інвесторів згідно з підходами ЄС, участь у розробці проектів нормативних актів НКЦПФР щодо організації функціонування системи управління ризиками професійних учасників, популяризацію послуг публічних ІСІ, зокрема проведення спільних заходів Асоціації та зацікавлених компаній, які сприятимуть  поширенню знань про можливості спільного інвестування серед різних цільових аудиторій.

В ході обговорення було висловлено низку пропозицій, зокрема, щодо  необхідності представництва Асоціації в ініціативній групі з підвищення фінансової грамотності при НКЦПФР, щодо активізації роботи з молодіжною аудиторією та представниками ЗМІ.

Впродовж двох тижнів усі зацікавлені компанії можуть надсилати в УАІБ, на адресу pavluh@uaib.com.ua, свої пропозиції, найкращі з яких будуть реалізовані у 2012 році.

Основні цифри
Кількість КУА297на 19.05.20
Кількість ІСІ1449на 19.05.20
Кількість НПФ*60на 19.05.20
Кількість СК*2на 31.03.20
Активи, млн. грн.

366 825

на 31.03.20