Попередження про відповідальність

Сумісність та технічні вимоги
 
Цей сайт є сумісним із такими браузерами:
·
 Internet Explorer 8 (32-bit)
· Mozilla Firefox (остання версія)
· Safari (не нижче 5.0.2)
· Opera (остання версія)
· Google Chrome (остання версія)
 
Сайт має такі мінімальні вимоги для правильного відображення:
·
 роздільна здатність екрану – 1024*768
· плагін або програма Acrobat Reader™
· сумісна програма Microsoft Office™ 
 
Обмеження відповідальності
 
У той час як наша мета полягає в наданні своєчасної і точної інформації, УАІБ не несе правову відповідальність або зобов'язання щодо матеріалів на цьому сайті. Якщо будуть виявлені і доведені до нашого відома помилки на сайті, ми намагатимемося їх виправити. УАІБ залишає за собою право змінювати, додавати або прибирати будь-яку або всі сторінки, або їх зміст на своєму сайті без попереднього повідомлення.

УАІБ не несе ніякої відповідальності або зобов'язань відносно пов'язаних зовнішніх сайтів, над якими вона не має контролю.

УАІБ не може гарантувати, що документи, доступні на сайті, точно відтворюють офіційно прийняті тексти. Наприклад, тільки опубліковане у друкованих офіційних виданнях законодавство України вважається автентичним.
 
Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність важлива для нас. Коли Ви відвідуєте наш сайт, УАІБ не збирає ніякої особистої інформації про вас. Ми не використовуємо індивідуальну інформацію у комерційних цілях, і ми не ділимося цією інформацією з будь-якою іншою організацією. Ви не будете отримувати електронну пошту від УАІБ у результаті відвідування нашого сайту.

УАІБ збирає інформацію про те, як використовується її сайт. Наприклад, наш веб-сервер автоматично збирає доменне ім'я кожного відвідувача (інтернет-назву організації, через яку відвідувач підключається до сайту). Ми також збираємо загальну інформацію про відвідування сайту, наприклад, коли сайт відвідують найчастіше, які розділи чи сторінки сайту є найбільш популярними. Ми використовуємо автоматично зібрану інформацію, щоб проаналізувати, як поліпшити наш сайт. 
 
Копірайт та посилання

Ви можете зберігати інформацію з цього сайту на Вашому комп’ютері, а також друкувати її копії винятково для Вашого особистого некомерційного використання.

Ви можете цитувати або посилатися на інформацію на цьому сайті для публікації у будь-яких медіа-ресурсах чи з іншою метою, за умови, що ви зазначите УАІБ джерелом та включите посилання на www.uaib.com.ua (для інтернет-видань – гіперпосилання, відкрите для індексації пошуковими системами).

Якщо не вказано інше, весь вміст цього сайту, включаючи текст і зображення, належить виключно УАІБ. За винятком коротких уривків з відповідним посиланням, описаним вище, Ви не можете без спеціальної (письмової) згоди УАІБ або домовленості із УАІБ поширювати текст або графіку (окрім як через гіперпосилання). Ви не можете відтворювати, змінювати або повторно використовувати текст або графіку, і Ви не можете повністю («дзеркально») відтворювати цю інформацію на своєму сервері.

Основні цифри
Всього компаній-членів284на 13.06.24
Кількість КУА279на 13.06.24
Кількість адміністраторів НПФ16на 13.06.24
Кількість ІСІ1791на 13.06.24
Кількість НПФ*53на 13.06.24
Кількість СК*1на 30.04.24
Активи в управлінні КУА, млн грн626 224на 30.04.24
Активи НПФ в адмініструванні, млн грн2 948на 30.04.24