ВДПІФ «ВСІ» змінив вид фонду з диверсифікованого на спеціалізований фонд грошового ринку

13 грудня 2018

ВДПІФ «ВСІ» з 05.12.2018 року змінив свій вид на «спеціалізований фонд грошового ринку».

Коментує Ярослав Савченко, директор ТОВ КУА «ВСЕСВІТ»: "Більшість клієнтів Інвестиційного Фонду "ВСІ" - це люди та підприємства, які використовують його як можливість розмістити тимчасово вільні кошти, при цьому мати доступ до них в будь-який день, але отримувати доходність вищу за відсоткову ставку банків за поточними рахунками.

Враховуючи ці потреби наших клієнтів та проаналізувавши різні інвестиційні стратегії, які б найкращим чином відповідали таким цілям, ми прийняли рішення змінити вид фонду з диверсифікованого на спеціалізований фонд грошового ринку та сконцентруватись на інвестиціях в облігації, як державні так і корпоративні, а також в банківські депозити, при цьому забезпечуючи валютну диверсифікацію".

Нові установчі документи: Регламент, Проспект емісії та Свідоцтво за посиланням

Довідка:

Компанія з управління активами «Всесвіт» була заснована в 2004 році.

На сьогоднішній день КУА «Всесвіт» управляє більше 320 млн. грн. активів, у тому числі активами чотирьох НПФ, відкритого спеціалізованого пайового інвестиційного фонду «ВСІ», трьох закритих інвестиційних фондів, через які реалізуються проекти прямих інвестицій, в тому числі іноземних, у комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь.

КУА «Всесвіт» є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, а також співпрацює з Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів.

Основні цифри
Кількість КУА294на 17.09.19
Кількість ІСІ1 306на 17.09.19
Кількість НПФ*61на 17.09.19
Кількість СК*2на 31.07.19
Активи, млн. грн.342 062на 31.07.19