Інвестиційні можливості від OTP Group: щорічне залучення коштів у фонд «ОТП Інвест+»

13 грудня 2018

У грудні компанія «ОТП Капітал» та ОТП Банк проводять щорічне залучення коштів у інвестиційний фонд«ОТП Інвест+». Головна мета інвестиційних фондів - надати клієнтам можливість отримати дохідність, вищу за депозитні ставки, знизити ризики за рахунок диверсифікації коштів, а також запропонувати нижчу мінімальну суму інвестицій, ніж при прямому інвестування в цінні папери.

Інвестиційна стратегія фонду «ОТП Інвест+» на наступний рік передбачатиме інвестування 60% активів фонду в облігації внутрішньої державної позики, 30% - у банківські депозити, ще 10% - у акції «Райффайзен банку Аваль», які демонструють стале зростання курсу цих цінних паперів та високий рівень дивідендів. В цілому, така стратегія може приносити до 17% річних в поточних економічних умовах.

Період інвестування у фонд «ОТП Інвест+» складає 1 рік, при цьому існує можливість щорічного продовження строку інвестування, що дозволяє відтермінувати сплату податків, отримуючи додатковий прибуток за рахунок капіталізації відсотків. За роки існування фонду, вже сформувався пул інвесторів, що постійно використовують фонд для довгострокового накопичення, зберігання та примноження капіталу. Цього року фонд вперше пропонуватиме можливість додаткового періоду виводу коштів у середині терміну, на початку червня.

«ОТП Інвест+» - це фонд для тих, хто хоче отримати вищу дохідність, але не готовий занадто ризикувати своїми коштами. Ми будемо формувати портфель здебільшого з консервативних інструментів, облігацій та депозитів. При цьому, ми націлені заробити для наших клієнтів дохідність вищу, ніж за стандартними банківськими депозитами. Вкладення коштів у інвестиційні фонди та цінні папери – звичайна справа у всьому світі. Ми поступово навчаємо та привчаємо до цієї вдалої практики і українців», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів КУА «ОТП Капітал».

Дізнатися більше та інвестувати кошти в «ОТП Інвест+» та інші фонди під управлінням компанії «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку.

Додаткова інформація також на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 7 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 1,8 млрд. грн.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Основні цифри
Кількість КУА297на 07.07.20
Кількість ІСІ1472на 07.07.20
Кількість НПФ*60на 07.07.20
Кількість СК*2на 30.04.20
Активи, млн. грн.

365 314

на 30.04.20