У НКЦПФР відбулось чергове засідання координаційного комітету Проекту EU-FINSTAR

10 листопада 2016

У Національнійкомісії з цінних паперів та фондового ринку відбулося четверте засідання координаційного комітету Проекту EU-FINSTAR (Технічна допомога за пріоритетними напрямками фінансового сектору в Україні).

В засіданні взяли участь керівництво та ключові експерти Проекту EU-FINSTAR, делегати від Представництва Європейського Союзу в Україні, Групи підтримки України в Європейській Комісії; а також представники Міністерства фінансів України, Національного банку Україні, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Команда EU-FINSTAR презентувала результати третього проміжного періоду реалізації Проекту. Учасники засідання обговорили план реалізації заходів на четвертий проміжний період.

Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв, відкриваючи зустріч зауважив: «Ми вдячні команді проекту EU-FINSTAR, Представництву Європейського Союзу в Україні, Групі підтримки України Європейської Комісії за всебічну допомогу, експертизу, яку ми отримуємо в рамках Проекту. Одним з важливих досягнень цього Проекту є те, що він об’єднав всіх регуляторів фінансового сектору – Міністерство фінансів, Національний банк, Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку, Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг – і сприяє тому, що реформи відбуваються синхронно. Ми всі розмовляємо однією мовою і разом працюємо над реформами фінансового сектору. Одне з наших спільних завдань - забезпечити всі необхідні пояснення парламентарям щодо змін, які ми впроваджуємо, щоб політики і депутати ефективно долучилися до процесу змін. А ми завжди допоможемо розтлумачити їм складні речі».

Основні цифри
Кількість КУА294на 17.09.19
Кількість ІСІ1 306на 17.09.19
Кількість НПФ*61на 17.09.19
Кількість СК*2на 30.09.19
Активи, млн. грн.349966на 30.09.19