НКЦПФР розробила зміни до Положення про діяльність депозитарних установ щодо зберігання активів інституційних інвесторів

12 грудня 2013

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила зміни до Положення про діяльність депозитарних установ щодо зберігання активів інституційних інвесторів на своєму засіданні 10 грудня 2013 року.

«З метою приведення діяльності із зберігання активів інститутів спільного інвестування (ІСІ) у відповідність до Закону України «Про інститути спільного інвестування», який набирає чинності 1 січня 2014 року, регулятор розробив ряд змін до Положення про діяльність депозитарних установ щодо зберігання активів інституційних інвесторів. Зокрема, зміни передбачають уточнення деяких термінів та порядку провадження зберігачами ІСІ діяльності зі зберігання активів ІСІ. У тому числі, передбачається внесення норм щодо порядку здійснення зберігачем активів ІСІ нагляду за відповідністю операцій з активами ІСІ регламенту, проспекту емісії цінних паперів ІСІ та законодавству», - розповіла Ірина Курочкіна, Директор департаменту депозитарної та розрахунково-клірингової діяльності НКЦПФР.

Зазначеними змінами до Положення про діяльність депозитарних установ щодо зберігання активів інституційних інвесторів передбачається встановлення вимог до Договору про обслуговування активів ІСІ.

Найближчим часом запропоновані зміни будуть оприлюднені на офіційному сайті НКЦПФР, де можна буде ознайомитися з ними більш докладно.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

Основні цифри
Кількість КУА294на 23.01.20
Кількість ІСІ1396на 23.01.20
Кількість НПФ*58на 23.01.20
Кількість СК*2на 30.11.19
Активи, млн. грн.352 688на 30.11.19