НКЦПФР затвердила порядок визначення біржового курсу цінного папера

20 серпня 2013

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила Порядок визначення біржового курсу цінного папера. Відповідний проект рішення був прийнятий на засіданні Комісії, яке відбулося 13 серпня 2013 року.

За словами Ірини Устенко, т.в.о. директора Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР, основною метою прийняття регуляторного акта є забезпечення реалізації положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів» та встановлення єдиного порядку функціонування фондових бірж.

Як зазначила пані Устенко, документ визначає умови, вимоги та порядок розрахунку біржового курсу цінного папера. Слід зазначити, що біржовий курс цінного папера, розрахований у відповідності до вимог Порядку, може бути використаний з метою визначення ставки особливого податку за операціями з відчуження такого цінного папера за біржовими контрактами (договорами) протягом 60 календарних днів з дати останнього визначення біржового курсу.

Порядок визначення біржового курсу цінного папера був погоджений із зацікавленими у його розробці та прийнятті державними відомствами, зокрема, з Міністерством фінансів України та Міністерством доходів і зборів України.

Наразі документ направлений до Мін’юсту для проходження процедури державної реєстрації.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

Основні цифри
Кількість КУА297на 25.05.20
Кількість ІСІ1445на 25.05.20
Кількість НПФ*60на 25.05.20
Кількість СК*2на 31.03.20
Активи, млн. грн.

366 825

на 31.03.20