УАІБ взяла участь в Асамблеї Української сторони Платформи Громадянського Суспільства Україна-ЄС

07 квітня 2017

Українська асоціація інвестиційного бізнесу взяла участь у роботі Асамблеї Української сторони Платформи Громадянського Суспільства Україна-ЄС, яка проходила в Українському домі наприкінці березня 2017 року. Учасниками зібрання стали майже 170 представників громадських організацій з різних регіонів України, а також органів влади, інституцій і проектів ЄС в Україні.

Як повідомляє сайт УС ПГС, завданням Асамблеї було «звірити годинники» учасників стосовно діяльності УС ПГС з позицій різних сторін: поточних членів, що беруть активну участь у роботі Платформи, але хотіли б підвищити ефективність своїх дій; нових організацій, що мають намір приєднатися до УС ПГС і бажають дізнатися більше про її роботу; представників влади та інституцій ЄС, які зацікавлені в активній підтримці громадянським суспільством виконання Угоди про асоціацію.

Учасників Асамблеї привітали Зоряна Міщук, Голова УС ПГС, Хюґ Мінґареллі, Посол ЄС в Україні, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Альфредас Йонушка, співголова Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС з європейської сторони.

В рамках Асамблеї були представлені результати діяльності УС ПГС та плани на 2017 рік. Йшлося також про те, як різні стейкхолдери оцінюють прогрес у виконанні Угоди про асоціацію, які основні виклики, пріоритети, а також роль громадянського суспільства України у цьому процесі.

Особливу увагу було приділено питанням реформи оплати праці в Україні, імплементації Угоди про асоціацію в екологічній сфері, а також результатам першого року дії ПВЗВТ.
Детальніше про перебіг Асамблеї на сайті УС ПГС.

Основні цифри
Кількість КУА297на 31.03.20
Кількість ІСІ1434на 31.03.20
Кількість НПФ*59на 31.03.20
Кількість СК*2на 31.01.20
Активи, млн. грн.357 089на 31.01.20