УАІБ приєдналася до однієї з робочих груп Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС

24 лютого 2017

Українська асоціація інвестиційного бізнесу увійшла до складу Робочої групи 3 «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво» Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УС ПГС).

Асоціація має намір активно працювати над якісною імплементацією Угоди про асоціацію з ЄС у частині ринків фінансових послуг, зокрема, шляхом обміну інформацією між бізнес-асоціаціями та регуляторами ЄС і його країнами-членами з питань впровадження законодавства ЄС, що стосується діяльності інвестиційних фондів та управління активами.

УАІБ продовжуватиме роботу над перекладом європейського профільного законодавства українською мовою та аналізуватиме його з метою визначення можливостей подальшого транспонування в Україні, для надання професійним учасникам українського фондового ринку доступу до єдиного європейського ринку, що сприятиме залученню міжнародних інвесторів.

Асоціація братиме участь як у засіданнях відповідної Робочої групи, так і в організації та проведенні різних заходів, які стосуються євроінтеграції у фінансовому секторі, а також інформуватиме своїх членів про можливості участі у євроінтеграційних програмах та проектах.

Детальніше про робочі групи Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, у тому числі складу їхніх учасників – на сайті: http://eu-ua-csp.org.ua/work-groups/


*****

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УС ПГС) є частиною Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що створена у відповідності до ст. 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. ПГС є органом, який складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) - з іншої.

Платформа є одним із чотирьох органів Асоціації поряд із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації. І якщо перші представляють уряд та парламент, то ПГС створена з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.

ПГС може надавати рекомендації Раді асоціації. Комітет асоціації та Парламентський комітет асоціації повинні здійснювати регулярні контакти з представниками Платформи громадянського суспільства з метою отримання їхньої думки щодо досягнення цілей Угоди.

Більше – на сайті: http://eu-ua-csp.org.ua

Основні цифри
Кількість КУА297на 27.03.20
Кількість ІСІ1433на 27.03.20
Кількість НПФ*59на 27.03.20
Кількість СК*2на 31.01.20
Активи, млн. грн.357 089на 31.01.20