So You Want to Market Funds in Europe? Rules of the Road for Accessing Capital in Europe /Отже ви хочете пропонувати до продажу фонди у Європі? Правила руху для доступу до капіталу в ЄС

20 вересня 2017
Автори: команда з фінансових послуг компанії Dechert LLP

 

Європа є найбільшим ринком для фондів після США. Однак, незважаючи на досягнення європейського Єдиного ринку, наразі залишається заплутане поєднання загальноєвропейських (на рівні ЄС) та специфічних національних правил, що регулюють продаж цих продуктів у Європі.

Спокусою для новачків у залученні капіталу в Європі може бути думка, що «я не збираюся мати клопіт із цим, це займе надто багато зусиль» або навіть «ці правила насправді мене не стосуються». Однак, із перспективним плануванням та супроводом, європейський ринок залишається відкритим для решти світу.

Тоді питання стає таким: «зважаючи на те, що я можу запропонувати (продати) і те, кому я хочу це продати, який найкращий спосіб для мене отримати доступ до цих цільових інвесторів?»

 

 

Публікація на сайті Dechert LLP (англійською мовою) – за цим посиланням.

 

Повна стаття (англійською мовою) – за цим посиланням.

 

Ця публікація не повинна розглядатися як юридичні висновки щодо конкретних фактів або як заміна юридичній консультації. Вона запропонована компанією Dechert як послуга із загального інформування і в деяких юрисдикціях може розглядатися як реклама (послуг) юристів.

 

 

До вашої уваги також Матриця вимог щодо маркетингу фондів за європейським «паспортом» та за національними режимами приватного розміщення (НРПР), згідно з Директивою про управляючих фондів альтернативних інвестицій – AIFMD (переклад Директиви українською) від Dechert у прикріпленому файлі (англійською мовою).

Основні цифри
Кількість КУА297на 31.03.20
Кількість ІСІ1434на 31.03.20
Кількість НПФ*59на 31.03.20
Кількість СК*2на 31.01.20
Активи, млн. грн.357 089на 31.01.20