Відповідь НКЦПФР щодо питань реєстрації у Системі фінансової звітності у форматі XBRL ІСІ та НПФ

15 липня 2019

Українська асоціація інвестиційного бізнесу отримала відповідь Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо питань реєстрації у Системі фінансової звітності у форматі XBRL ІСІ та НПФ. (Запит Асоціації та відповідь Комісії розміщено нижче).

Також звертаємо увагу учасників Асоціації, що НКЦПФР планує додатковий етап проведення реєстрації суб’єктів звітування у Системі фінансової звітності у форматі XBRL, про який буде повідомлено додатково.

До цього моменту компаніям потрібно визначитися з розподілом повноважень («адміністрування», «підтвердження», «завантаження»), враховуючи відповідь Комісії.

Згідно з наявною на сайті НКЦПФР інформацією, «Підприємство має надати відомості щодо щонайменше двох окремих представників із чинними кваліфікованими сертифікатами відкритих ключів, але в будь якому випадку щодо представників у кількості, яка охоплює повноваження «адміністрування», «підтвердження» та «завантаження».

Повноваження користувача відносно Підприємства із переліку:

адміністрування – і користувач отримує можливість встановлювати або міняти повноваження інших користувачів Центру збору фінансової звітності, які є представниками Підприємства;

підтвердження – користувач підтверджує звітність Підприємства для подальшого її завантаження до Центру збору фінансової звітності;

підтвердження та адміністрування – поєднує повноваження «підтвердження» з повноваженнями «адміністрування»;

завантаження – користувач отримує можливість завантажувати звітність Підприємства в Центрі збору фінансової звітності».

Основні цифри
Кількість КУА294на 23.01.20
Кількість ІСІ1396на 23.01.20
Кількість НПФ*58на 23.01.20
Кількість СК*2на 30.11.19
Активи, млн. грн.352 688на 30.11.19