Запрацював новий вебпортал Державної служби фінансового моніторингу України

06 вересня 2019

Як повідомляє прес-служба Держфінмоніторингу, запрацював новий вебпортал Державної служби фінансового моніторингу України.

Зважаючи на міжнародно-правовий статус Держфінмоніторингу, як національного підрозділу фінансової розвідки (Financial Intelligence Unit, FIU), вебпортал доступний за посиланням http://www.fiu.gov.ua.

Новий інтернет-портал Держфінмоніторингу має сучасний дизайн та більш зручний і доступний функціонал українською та англійською мовами, а також забезпечує доступність для користувачів з порушенням зору.

Структура вебпорталу враховує вимоги та потреби громадськості, суб’єктів первинного фінансового моніторингу щодо діяльності Держфінмоніторингу, нормативно-правового та методичного забезпечення, міжнародних стандартів та актуальних питань у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.з метою удосконалення співпраці з громадськістю, прозорості та відкритості у діяльності Держфінмоніторингу, запрацював новий вебпортал Державної служби фінансового моніторингу України.

Вказаний портал до введення в постійну експлуатацію функціонує в тестовому режимі та є BETA – версією. Офіційна інформація Держфінмоніторингу також доступна на попередній версії вебсайту за адресою: http://www.sdfm.gov.ua.

Основні цифри
Кількість КУА297на 07.07.20
Кількість ІСІ1472на 07.07.20
Кількість НПФ*60на 07.07.20
Кількість СК*2на 30.04.20
Активи, млн. грн.

365 314

на 30.04.20