Секція розвитку програмного забезпечення КУА

01 липня 2009

На засіданні секції, яке відбулося у березні 2008 року обговорювалися пропозиції щодо системи оприлюднення річної інформації ІСІ в мережі Інтернет на веб-сайті УАІБ, які надійшли від Державної установи «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку» та ТОВ «Нью Ейдж Лаб».
 У травні для учасників секції було організовано презентацію програми бек-офісу «Asset Manedger» від компанії GoldMann Systems (Словаччина). Більш детальне представлення зазначеної програми відбулося під час науково-практичної конференції УАІБ „Управління активами: професіоналізм та відповідальність” в Ялті.  Також розвивалася співпраця з компанією ComArch SA (Польща) щодо впровадження сучасного програмного забезпечення в КУА.
Впродовж року відбувалося удосконалення веб-сайту УАІБ, яке, зокрема стосувалося його структури, інформаційного наповнення та розвитку банерної системи. Спрощено доступ до контенту сайта,  розширено та вдосконалено функції пошукової системи в розділі «Нормативна база» та загального пошукового рядка на головній сторінці. Додано новий системний розділ «Довідник ІСІ» з широкими можливостями пошуку компаній та фондів. Запроваджено  розділ «Щоденна інформація про відкриті фонди»,  частково змінено стиль та дизайн cайта. У порівнянні з попереднім роком кількість відвідувачів сайта у 2008 році зросла більш ніж у півтора рази.

Основні цифри
Кількість КУА297на 31.03.20
Кількість ІСІ1434на 31.03.20
Кількість НПФ*59на 31.03.20
Кількість СК*2на 31.01.20
Активи, млн. грн.357 089на 31.01.20