Відбулося засідання Секції УАІБ оподаткування, бухгалтерського обліку, звітності та аудиту

14 червня 2011

8 червня 2011 року в УАІБ відбулося засідання Секції оподаткування, бухгалтерського обліку, звітності та аудиту, участь в якому взяли представники сімнадцяти компаній з управління активами.

Керівник секції Дмитро Леонов ознайомив учасників засідання із завданнями та напрямками роботи Секції на 2011 рік.

Голова Комісії з питань оподаткування Анатолій Федоренко привернув увагу до позитивних та проблемних норм Податкового кодексу України і ознайомив присутніх з пропозиціями, підготовленими Асоціацією, а також текстом змін до Кодексу, який готується до  другого читання у Верховній Раді.

Учасники засідання вирішили провести аналіз та доопрацювати Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку основних операцій ІСІ з урахуванням прийняття Податкового кодексу та змін до нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку.

Спільно з Секцією управління активами приватних фондів було обговорено питання, що стосуються проведення операцій оренди (суборенди) нерухомості за рахунок активів венчурних ІСІ, здійснення операцій з правами користування нерухомим майном як нематеріальним активом, перспективи використання права користування майном та землею як активом для венчурних ІСІ.

В ході обговорення вирішено, що учасники Секції управління активами приватних фондів додатково опрацюють питання придбання у власника «права користування майном» та практику використання права «емфітевзис».

Основні цифри
Кількість КУА297на 31.03.20
Кількість ІСІ1434на 31.03.20
Кількість НПФ*59на 31.03.20
Кількість СК*2на 31.01.20
Активи, млн. грн.357 089на 31.01.20