Венчурні ІСІ – в пошуку нових потенційних активів та ринків

30 травня 2011

24 травня 2011 року в Українській асоціації інвестиційного бізнесу відбулося засідання Секції управління активами приватних фондів, у якому взяли участь представники десяти компаній з управління активами.

Основними темами обговорення були: пошук нових потенційних активів та ринків, які можна було б залучити через механізм венчурного інвестування; проблеми залучення інвестицій у венчурні фонди як із-за кордону, так і в Україні; можливості використання  венчурних ІСІ у сфері сільського господарства, перспективи створення «земельних фондів» та пошук шляхів легалізації консолідації земельних ділянок із використанням механізму венчурних ІСІ. На засіданні йшлося про необхідність аналізу світового досвіду та законодавства щодо діяльності фондів прямого і венчурного інвестування та пошук можливостей для застосування цього досвіду в реаліях українського правового та економічного середовища, створення зручного та привабливого механізму як для вітчизняних, так і зарубіжних інвесторів.

Учасники засідання висловилися за необхідність продовження роботи над зазначеними питаннями.

Наступне засідання Секції управління активами приватних фондів заплановано на 7 червня 2011 р. Обговорення проблем оцінки та обліку оренди (суборенди) нерухомості в активах венчурних ІСІ на засіданні запропоновано провести спільно з Секцією з питань оподаткування, бухгалтерського обліку, звітності та аудиту.

Основні цифри
Кількість КУА297на 31.03.20
Кількість ІСІ1434на 31.03.20
Кількість НПФ*59на 31.03.20
Кількість СК*2на 31.01.20
Активи, млн. грн.357 089на 31.01.20