Відбулося засідання Ради УАІБ

25 березня 2020

25 березня 2020 року відбулося засідання Ради УАІБ, проведене шляхом опитування. Було розглянуто питання виконання вимог внутрішніх документів УАІБ компаніями з управління активами – членами УАІБ під час обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Керуючись Постановою Кабінету міністрів України, якою введено карантин, та Законом України «Про торгово-промислові палати в Україні», яким передбачено, що карантин, введений постановою КМУ, віднесено до форс-мажорних обставин,  члени Ради УАІБ підтримали пропозиції Дирекції та вирішили таке:

Вважати обставинами непереборної сили заходи, спрямовані на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), запроваджені відповідно до офіційних документів органів державної влади (Постанови ВРУ, постанови КМУ, тощо).

Рада доручила Дирекції проводити постійний моніторинг стану виконання вимог внутрішніх документів УАІБ компаніями з управління активами – членами УАІБ. У випадку порушення КУА вимог внутрішніх документів УАІБ Дирекції Асоціації при підготовці документів для розгляду Дисциплінарним комітетом УАІБ враховувати норми п.6.7. Положення про членство в УАІБ та п.1.11 Положення про збір та обробку інформації, яка надається до УАІБ членами Асоціації щодо можливості продовження виконання членами УАІБ своїх зобов’язань у разі настання обставин непереборної сили.

Рада також рекомендувала Дисциплінарному комітету УАІБ утриматись від застосування заходів дисциплінарного впливу до компаній з управління активами – членів УАІБ у випадку порушення ними вимог внутрішніх документів УАІБ у період дії обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Відповідно до вищезазначених внутрішніх документів УАІБ, члени Асоціації повинні протягом 15 робочих днів з дати усунення обставин непереборної сили відновити виконання своїх зобов’язань.

Одночасно Дирекція УАІБ звертається до всіх членів Асоціації з проханням проводити повну або часткову оплату членських внесків у період дії карантину для забезпечення функціонування офісу Дирекції УАІБ.

 

Основні цифри
Кількість КУА297на 27.03.20
Кількість ІСІ1433на 27.03.20
Кількість НПФ*59на 27.03.20
Кількість СК*2на 31.01.20
Активи, млн. грн.357 089на 31.01.20