На освітній платформі Prometheus триває онлайн-курс «Основи фінансів та інвестицій»

02 липня 2020
На освітній платформі Prometheus триває онлайн-курс «Основи фінансів та інвестицій»

Курс «Основи фінансів та інвестицій» створила Асоціація інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine за фінансової підтримки USAID в рамках Проекту «Трансформація фінансового сектору».

Курс є повністю безоплатним, має 16 різних модулів та буде доступним онлайн з 7 липня 2020 року.

Цей навчальний курс допоможе слухачам поліпишити свої знання про інвестиції та правильно приймати рішення щодо збереження та примноження заощаджень.

Курс «Основи фінансів та інвестицій» розкриває, що таке інвестиційний ринок і хто його учасники, а також пояснює природу різних інвестиційних інструментів.

«Створюючи цей курс, ми звертались до найкращих світових напрацювань, зокрема від CFA Institute. За чотири тижні курсу слухачі дізнаються майже все про ринки капіталу. Зрозуміють, як стають інвесторами, що таке інвестиційний портфель і як ним керувати. Якщо коротко – почнуть розуміти професійний сленг інвестиційних фахівців і зможуть приймати зважені інвестиційні рішення», - пояснює Олексій Соболев, президент Асоціації інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine.

«Знання, які отримують слухачі цього курсу, будуть корисні їм протягом усього життя. Ми розкажемо не тільки як примножувати заощадження, але й як обрати фінансового радника та не бути ошуканими. Прослухайте цей курс, і, можливо, ви навіть зможете вберегти своїх рідних та друзів від фінансових помилок», - говорить Юлія Вітка, заступниця керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

«В нашій країні обмежена кількість українців має змогу заощаджувати і дуже прикро, коли вони втрачають свої кошти через брак знань. Сподіваюсь, слухачі курсу не лише отримають необхідні знання з інвестицій, але й розвинуть критичне мислення щодо того як обрати фінансового посередника і як оцінювати ризики в процесі інвестування», - зазначив Тимур Хромаєв, голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. 

Більше подробиць про структуру й особливості курсу «Основи фінансів та інвестицій» можна дізнатись за посиланням, реєстрацію на курс вже відкрито.

Основні цифри
Всього компаній-членів300на 16.07.20
Кількість ІСІ1472на 16.07.20
Кількість НПФ*60на 16.07.20
Кількість адміністраторів НПФ15на 16.07.20
Кількість КУА297на 16.07.20
Кількість СК*2на 31.05.20
Активи, млн. грн.

368 777

на 31.05.20