10й Інвестиційний Форум CFA Society Ukraine: вивчаючи факти, створювати сенси переноситься на вересень 2020 року

18 лютого 2020
10й Інвестиційний Форум  CFA Society Ukraine: вивчаючи факти, створювати сенси переноситься на вересень 2020 року

CFA Society Ukraine запрошує взяти участь у ювілейному 10му Інвестиційному Форумі CFA Society Ukraine, який відбудеться27 березняу Києві в готелі InterContinental Kyiv.Інформаційний партнер події —Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу.

Хедлайнером Форуму буде Олоф Грандстром, політолог та економіст, який донедавна був частиною команди Gapminder, відомої своєю книгою «Фактологія». Він говоритиме про критичне мислення, продемонструє наскільки багато ми маємо упереджень чи оман щодо глобальної економіки чи окремих країн, які не обґрунтовані фактами.

Йтиметься про найбільш актуальні тренди та події, що відбуваються в Україні та світі, через призму фактів. Зокрема від найвищих урядовців, «з перших вуст», ви дізнаєтесь про хід приватизації в Україні та про земельну реформу.

В особливому фокусі Форуму буде Етика, а саме — наслідки нехтування нею. На Форумі відбудеться прем'єра документального фільму про один з найгучніших у США та Канаді кейсів інсайдерської торгівлі. Після перегляду фільму учасники Форуму матимуть змогу почути головного героя фільму Йозефа Грмовсека, який відбув покарання за інсайдерську торгівлю. Це рідкісна можливість поговорити про роль правил та принципів у житті кожного професіонала з інвестицій.

Завершиться Форум гала-вечерею, присвяченою 10-річчю CFA Society Ukraine, яка відбудеться в Art Hall D12! Це буде відмінний привід зустрітися друзями та колегами, розширити свої ділові контакти. Більше інформації про 10-й Інвестиційний Форум CFA Society Ukraine.

Для членів УАІБ передбачено ексклюзивні пільгові умови участі у Форумі. Детальнішу інформацію і посилання на анкету для реєстрації КУА надіслано на електронну пошту. 

Основні цифри
Кількість КУА297на 27.03.20
Кількість ІСІ1433на 27.03.20
Кількість НПФ*59на 27.03.20
Кількість СК*2на 31.01.20
Активи, млн. грн.357 089на 31.01.20