ukr ENG
 
06.12.2017

ОТП Інвест+: підвищення ефективності вкладень за допомогою інвестиційних фондів

З 4 по 27 грудня 2017 року інвестиційний фонд«ОТП Інвест+» під управлінням компанії «ОТП Капітал» проводить залучення нових інвестицій на наступний рік. Такий інвестиційний продукт був створений ще у 2012 році для інвесторів, які бажали отримати вищу дохідність, ніж за банківськими депозитами, при низькому рівні ризику. За цей час фонд приносив клієнтам від 25% до 33% річних.

У наступному році інвестиційна стратегія фонду передбачатиме інвестування 90% активів фонду в облігації внутрішньої державної позики, що в період стабілізації грошового ринку дозволяють отримати дохідність на декілька відсотків вищу, ніж за депозитами. Наразі ці інструменти приносять 15-17% річних. Інші 10% активів фонду будуть інвестовані у акції «Райффайзен банку Аваль», що демонструють значне зростання курсу через стабільний ріст прибутку банку та високий рівень дивідендів. За 10 місяців 2017 року ці акції зросли на 122%.

«Зниження ставок за депозитами, що наразі ледве перекривають розмір інфляції, змушує інвесторів розглядати більш ефективні інструменти вкладення коштів. «ОТП Інвест+» - це фонд для тих, хто хоче отримати вищу дохідність, але не готовий занадто ризикувати своїми коштами. Ми будемо формувати портфель з державних облігацій, що приноситимуть стабільний прибуток - приблизно 16% річних, а невелика доля акцій банку, при стабільному зростанні його показників, дасть можливість збільшити цей показник навіть до 19% річних», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів КУА «ОТП Капітал».

Період інвестування у фонд «ОТП Інвест+» складає 1 рік, при цьому існує можливість щорічного продовження строку інвестування, що дозволяє відтермінувати сплату податків, отримуючи додатковий прибуток за рахунок капіталізації відсотків. У фонді вже сформувався пул інвесторів, що декілька років використовують фонд для довгострокового накопичення, зберігання та примноження капіталу.

Дізнатися більше та інвестувати кошти в «ОТП Інвест+» та інші фонди під управлінням компанії «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку.

Додаткова інформація також на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку спільного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 4 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 1,2 млрд. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у цьому інформаційному повідомленні.

 
Основні цифри
Кількість КУА 295 на 05.11.18
Кількість ІСІ 1 241 на 05.11.18
Кількість НПФ* 58 на 05.11.18
Кількість СК* 3 на 30.09.18
Активи, млн. грн. 300 661 на 30.09.18
Активи – за даними звітів 279 КУА щодо 1224 ІСІ, 58 НПФ та 3 СК.
* З активами в управлінні КУА