ukr ENG
 
13.03.2017

НПФ «Покрова» уклав перший пенсійний контракт з роботодавцем

На першому у 2017 році засіданні Ради НПФ «Покрова» протоієрей Роман Небожук, виконавчий директор Патріаршої Курії УГКЦ, а також Голова Ради фонду підписав перший пенсійний контракт НПФ «Покрова» з роботодавцем. Відтак відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова» розпочав новий етап свого розвитку, адже з моменту заснування фонду у 2008 році вкладниками фонду були виключно фізичні особи.

Коментує митрофорний протоієрей Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні, секретар Ради фонду:

«У 2017 році Українська Греко-Католицька Церква вирішила надати всім підприємствам можливість забезпечити своїх працівників додатковою до державної пенсією через недержавний пенсійний фонд, засновником якого вона є, та своїм прикладом показати, що пенсійне забезпечення працівників - це необхідність, викликана часом, та свідома громадянська позиція.

В умовах незавершеності пенсійної реформи в Україні, відсутності другого рівня пенсійної системи, величезного пенсійного навантаження на державний бюджет при низьких пенсіях піклуватись про найманих працівників, створюючи їм додатковий соціальний захист на старість в недержавному пенсійному фонді, – це норма для соціально відповідального підприємства. Більше того, це підтримка економіки нашої держави, адже кошти недержавних пенсійних фондів – це інвестиційний ресурс для економіки країни. Який би він не був зараз маленький, але це реальний внутрішній інвестор. Тому недержавне пенсійне забезпечення працівників – це не лише вклад підприємства у власний людський капітал, піклування про ближнього, але і вклад в економічну незалежність України».

Патріарша курія УГКЦ виступила першою юридичною особою, що уклала пенсійний контракт із НПФ «Покрова» з щомісячними внесками на користь своїх співробітників.

Нагадаємо, що за три найскладніших для нашої країни роки, НПФ «Покрова», надійно захистив пенсійні накопичення учасників, забезпечив доходність Фонду доходність 107,88%. Середня доходність за останні три роки склала 35,96% на рік.


Довідка:

Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова» зареєстровано 7 квітня 2008 року.
Засновником фонду виступила Українська Греко-Католицька Церква в особі Верховного Архиєпископа Любомира Гузара.

Адміністратором НПФ «Покрова» виступає Всеукраїнський адміністратор пенсійний фондів.

Компанією з управління активами - Компанія з управління активами «Всесвіт».
Банком-зберігачем - ВАТ «Ощадний банк України».
Більш детально показники діяльності НПФ «Покрова» ви зможете знайти на сайті www.vseswit.com.ua

 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 30.11.17
Кількість ІСІ 1 201 на 30.11.17
Кількість НПФ* 58 на 30.11.17
Кількість СК* 6 на 31.10.2017
Активи, млн. грн. 251 318 на 31.10.2017
Активи – за даними звітів 277 КУА щодо 1162 ІСІ, 58 НПФ та 6 СК.
* З активами в управлінні КУА