ukr ENG
 
12.12.2016

Нові інвестиційні можливості від «ОТП Інвест+»

 
«У період зниження ставок по банківських депозитах інвестори починають шукати альтернативні інструменти примноження свого капіталу. Найпростіші з них – інвестиційні фонди, вони не мають фіксованої дохідності, але можуть приносити вищий прибуток. У фонді «ОТП Інвест+» ми використовуємо державні облігації, а також банківські депозити. Ця консервативна стратегія у найближчий рік дозволить отримати приблизно 19% річних доходу», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів КУА «ОТП Капітал».
 
За підсумками 2016 року компанія з управління активами «ОТП Капітал» отримала 24,6% річних для учасників «ОТП Інвест+», що перевищило середні ставки за банківськими депозитами. Аналогічна інвестиційна стратегія добре зарекомендувала себе іу попередні періоди, коли дохідність складала 28-33% річних.
 
Період інвестування у фонд «ОТП Інвест+» складає 1 рік. Також існує можливість щорічного продовження строку інвестування, що дозволяє відтермінувати сплату податків та капіталізувати відсотки. Мінімальна сума інвестицій – від 50 000 грн.
 
Дізнатися більше про «ОТП Інвест+» та інші фонди під управлінням компанії «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.
 
 
Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 2 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 306,6 млн. грн.
 
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.
            
 
Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.
 
 
Основні цифри
Кількість КУА 298 на 19.10.17
Кількість ІСІ 1 202 на 19.10.17
Кількість НПФ* 59 на 19.10.17
Кількість СК* 6 на 31.08.17
Активи, млн. грн. 249 253 на 31.08.17
Активи – за даними звітів 278 КУА щодо 116 ІСІ, 58 НПФ та 6 СК.
* З активами в управлінні КУА