ukr ENG
 
21.11.2016

КУА «Всесвіт» отримала золото Національного бізнес - рейтингу та статус «Лідер галузі»

Національний бізнес - рейтинг України, завершив загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств і за результатами рейтингування Компанія з управління активами «Всесвіт» отримала золото рейтингу в номінації «Фінансові показники успішної діяльності», як серед підприємств України, так і по Києву.

Національний бізнес-рейтинг - це міжнародна рейтингова програма. Головна її мета - визначити лідерів економіки серед українських підприємств, оцінивши і порівнявши ефективність їх діяльності. Статус «Лідер галузі» отримують ті підприємства які демонструють клієнтам та інвесторам надійність і перспективність.

Отримання золота рейтингу для КУА «Всесвіт» - це важливе визнання результатів високопрофесійної і відповідальної роботи колективу компанії, детально прорахованою інвестиційної стратегії та антикризового управління активами.

Довідка:

Компанія з управління активами «Всесвіт» була заснована в 2004 році та входить до Міжнародної інвестиційної групи «ВСІ». На сьогоднішній день КУА «Всесвіт» управляє 250 млн. грн. активів, у тому числі активами одного з провідних Відкритих недержавних пенсійних фондів НПФ «ВСІ» який був зареєстрований в числі перших у 2004 році і прийняв перший пенсійний внесок на початку 2005 року, Недержавного пенсійного фонду Української Греко-Католицької Церкви «Покрова», Відкритого диверсифікованого пайового інвестиційного фонду «ВСІ», трьох Закритих інвестиційних фондів «Амальтея», «Каллісто» та «Еванте» через які реалізовуються проекти прямих інвестицій у комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь.

КУА «Всесвіт»
є членом Європейської Бізнес Асоціації ( EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу а також співпрацює з Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів

 
Основні цифри
Кількість КУА 295 на 07.04.17
Кількість ІСІ 1 187 на 07.04.17
Кількість НПФ* 63 на 07.04.17
Кількість СК* 7 на 28.02.17
Активи, млн. грн. 235 386 на 28.02.17
Активи - за даними звітів 277 КУА щодо 1158 ІСІ, 62 НПФ та 7 СК.
* З активами в управлінні КУА