ukr ENG
 
20.09.2016

Гібридний вклад «Подвійний» від ОТП Групи: поєднання переваг депозиту та інвестиційного фонду

19 вересня 2016 року компанія з управління активами ОТП Капітал спільно з ОТП Банком пропонують акційний вклад «Подвійний», який об'єднав надійність банківських депозитів та прибутковість інвестиційних фондів. З одного боку, клієнт отримує підвищену ставку за депозитом, з іншого – додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку. У 2012 році ОТП Група стала першою банківською групою, що запропонувала своїм клієнтам унікальний для України гібридний вклад.

Завдяки цій пропозиції, у клієнтів є можливість отримати 19% річних по 3-місячному депозиту при розміщенні такої ж суми на рік у інвестиційному фонді. Компанія ОТП Капітал, що керує активами фонду, використовує консервативну стратегію, що базується на державних облігаціях та депозитах у державних та іноземних банках, та може принести дохідність, вищу за депозитні ставки на 12-місячний термін.

Під час минулої кампанії клієнти отримали прибуток за депозитом 22% річних, дохід у інвестиційному фонді склав більше 27% річних. Ці результати значно перевищили стандартні депозитні ставки, що на той момент складали 17% річних при розміщенні на 3 місяці та 18% річних при розміщенні на рік. 

«Ми пропонуємо цей гібридний інвестиційний продукт, аби надати клієнтам можливість заробити на 5% більше на депозиті та спробувати вкладення у інвестиційні фонди. Таким чином, клієнт має змогу отримати високу дохідність за вкладами на 3 та 12 місяців, використовуючи провідний європейський досвід інвестування», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».
Дізнатися більше про вклад «Подвійний» можна у всіх відділеннях «ОТП Банку», на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 2 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 285 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

 
Основні цифри
Кількість КУА 298 на 15.08.17
Кількість ІСІ 1 200 на 15.08.17
Кількість НПФ* 59 на 15.08.17
Кількість СК* 6 на 30.06.17
Активи, млн. грн. 244 482 на 30.06.17
Активи – за даними звітів 277 КУА щодо 1163 ІСІ, 57 НПФ та 6 СК.
* З активами в управлінні КУА