ukr ENG
 

27 вересня 2019 року УАІБ та Extra Consulting проводять для членів Асоціації семінар «Управління операційними ризиками КУА»

У зв’язку з нагальною потребою в організації та розвитку систем управління ризиками в КУА, у тому числі й у контексті підготовки до запуску регулятором системи нагляду на основі оцінки ризиків, Українська асоціація інвестиційного бізнесу, у співпраці з компанією Екстра Консалтинг, 27 вересня 2019 року проводить для своїх учасників семінар на тему «Управління операційними ризиками КУА». Програма семінару додається.

Це перший із серії семінарів з управління ризиками для КУА та адміністраторів пенсійних фондів, яка, як планується, включатиме також семінар із управління фінансовими ризиками. Програми семінарів узгоджуються між УАІБ і Екстра Консалтинг та наповнені реальними практичними прикладами, що ілюструють застосування міжнародних інструментів управління ризиками. Семінари унікальні та особливо цінні для тих, хто працює у сфері управління активами та хотів би підвищити свій професійний рівень з питань ризик-менеджменту.

Інструктором першого семінару буде Олександр Мельников, Керівник управління операційними ризиками ПриватБанку. Він має 12 років банківського досвіду у сфері управління операційними ризиками, відповідає за управління та оцінку операційного ризику (у том числі стрес-тестування, оцінка сценаріїв), процес впровадження нових продуктів, внутрішній контроль, запобігання шахрайству та моделювання внутрішньої оцінки протидії шахрайству, а також планування безперервності бізнесу.

Екстра Консалтинг (www.extra-consulting.net) – провідний провайдер в Україні банківських семінарів, конференцій та консалтингу, яка вже 18 років реалізує свою місію в поширенні серед банків та фінансових компаній України та СНД найкращої світової практики менеджменту та сучасних інформаційних технологій для покращення ефективності їх роботи. Компанія реалізує цю місію завдяки комбінації досвіду українських та міжнародних консультантів, провівши вже близько 500 семінарів, в яких взяло участь понад 6000 слухачів, основна частина яких – представники вищого та середнього менеджменту.

Початок семінару – о 10:00 (реєстрація – з 09:30), закінчення – о 17:30.

Адреса семінару: м. Київ, вул. Володимирська, 55 (Великий конференц-зал НАН України).

Вартість участі у семінарі – 2500 грн. (без ПДВ). Реєстраційний внесок покриває: участь у семінарі, матеріали семінару, обід та каву-брейк.

Оскільки кількість місць обмежена і семінар на цю тему для КУА проводиться вперше, від однієї компанії допускається участь одного представника, попередня реєстрація обов’язкова. Список учасників семінару 27 вересня 2019 року формується перш за все з компаній-членів УАІБ, які підтвердили свою зацікавленість у ньому за результатами проведеного УАІБ опитування.

Наразі реєстрація на семінар завершується, залишається лише кілька вільних місць. Для реєстрації надішліть, будь ласка, заповнену форму заявки, що додається, на електронну адресу:  та оплатіть отриманий у відповідь рахунок до 19 вересня (оплату проводити тільки згідно з отриманим рахунком). Оплата без подання заявки не гарантує участі у семінарі.

Якщо буде достатній попит з боку КУА, УАІБ може організувати такий семінар повторно, про що буде оголошено додатково. Тож, якщо ваша компанія не підтверджувала УАІБ свою зацікавленість у семінарах з управління ризиками раніше і не встигла зареєструватися на цей семінар, але бажає взяти участь у таких семінарах надалі, будь ласка, повідомте про це УАІБ за адресою  та/або за телефонами: (044) 528-72-66, 528-72-70 (вн. 101, 110); 228-63-74.


З повагою

Дирекція УАІБ

Дивіться матеріали за темою:

1.Програма семінару [240 KB, .pdf]
2. Форма заявки [33 KB, .doc]
  Версія для друку
Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 17.09.19
Кількість ІСІ 1 306 на 17.09.19
Кількість НПФ* 61 на 17.09.19
Кількість СК* 2 на 31.07.19
Активи, млн. грн. 342 062 на 31.07.19
Активи – за даними звітів 280 КУА щодо 1283 ІСІ, 58 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА