ukr ENG
 

03-04 грудня 2019 року у Києві відбудеться Міжнародний форум Адама Сміта «Управління Приватним Капіталом в Україні»

Після минулорічного успіху інавгураційного форуму з Управління Приватним Капіталом в Україні ми раді представити захід і в цьому році!

Цьогорічний форум об'єднає українських та міжнародних представників приватного та прем’єр банкінгу, сімейні офіси та компанії з управління активами, приватних клієнтів-юристів, податкових радників та харизматичних підприємців.

Йтиметься про найсвіжіші новини останніх тенденцій у галузі приватного банкінгу та управління приватним капіталом в Україні та Європі, детально будерозглянуто найбільш актуальні питання та проблеми, з якими сьогодні стикаються учасники цієї галузі.

СЕРЕД АКТУАЛЬНИХ ТЕМ В 2019 РОЦІ:

· Економічні, політичні та юридичні зміни в Україні в 2019 році та їхнійвплив на осіб з високим рівнем доходу: спеціальний фокус на валютній лібералізації.

· Глобальна тенденція до прозорості: майбутнє світу офшорів. План дій проти розмивання податкової бази та несанкціонованого виводу доходів (BEPS). Принципи боротьби з відмиванням грошей (AML) та як забезпечити їхнє виконання.

· Приватний та прем’єр банкінг в Україні та за кордоном. Які нові та інноваційні послуги і продукти були впроваджені банками протягом останнього року?

· Вплив впровадження комп’ютерних технологій на галузь.

· Куди інвестувати: чи стають українські інвестори більш підприємливими?

· Майстер-клас щодо планування правонаступництва.

· Круглі столи щодо благодійної діяльності та інвестування у твори мистецтва.

Попередній Порядок денний форуму!

Українська асоціація інвестиційного бізнесу виступає інформаційним партнером Форуму. Для членів УАІБ – 15% знижка. Щоб скористатися знижкою, необхідно при ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЇ зазначити VIP код, який членам Асоціації надіслано у спеціальній розсилці електронною поштою.

Приєднуйтесь до нас у групах на Facebook та LinkedIn: : додайте Вашу точку зору,запропонуйте питання для дискусій та візьміть участь у дебатах. Ваша точка зору дуже важлива для нас!

Сподіваємось побачити Вас у грудні в Києві!

Скористуйтеся цією нагодою, щоб покращити Ваш імідж разом з провідними учасниками ринку!

Для обговорення можливостей виставки та спонсорства, звертайтеся, будь ласка, до Євгена Андрюса (com) за телефонами +380 50 230 8821 та +44 208 004 5702.

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 17.09.19
Кількість ІСІ 1 306 на 17.09.19
Кількість НПФ* 61 на 17.09.19
Кількість СК* 2 на 31.07.19
Активи, млн. грн. 342 062 на 31.07.19
Активи – за даними звітів 280 КУА щодо 1283 ІСІ, 58 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА