ukr ENG
 

15 травня 2019 року відбудеться Kyiv Law&Trade Forum, який організовує Асоціація адвокатів України

Сучасний світ змінив правила гри, відтепер головна цінність — час. Керуючись цим правилом, «Асоціація адвокатів України» розробила новий формат, що об'єднає світи корпоративних юристів, адвокатів, фінансистів та бізнесменів — Kyiv Law&Trade Forum.

Це унікальний майданчик для будівництва містку, комунікації й відвертої дискусії про практику між законниками, консалтинговими компаніями, банківським сектором та міжнародним ринком комерції.

Це Ваш шанс віднайти кваліфіковані відповіді на будь-які питання щодо валютного регулювання, зовнішньоекономічної діяльності та її супроводу, трансфертного ціноутворення, міжнародної торгівлі та практики арбітражу, а також дізнатися про останні тенденції у податкових та митних спорах за участі іноземних компаній, — й це все в одному місці й з мінімальними витратами часу.

Kyiv Law&Trade Forum поєднує виступи українських парламентарів, міністрів, суддів, чиновників та інших представників влади, із залученням міжнародних організацій — USAID, Представництва Європейського Союзу в Україні, International Trade Centre, World Trade Organization, Американської торгівельної палати та багатьох інших.

Дата проведення: 15 травня 2019 року

Місце проведення: IQ Business Center

Kyiv Law&Trade Forum об'єднує юридичну, фінансову та бізнес спільноту країни. Долучайтеся і Ви!

Більше інформації та детальніше про захід і реєстрацію.

 

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 298 на 18.04.19
Кількість ІСІ 1 268 на 18.04.19
Кількість НПФ* 55 на 18.04.19
Кількість СК* 2 на 31.12.18
Активи, млн. грн. 314 821 на 31.12.18
Активи – за даними звітів 281 КУА щодо 1237 ІСІ, 58 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА