ukr ENG
 

З 29 жовтня по 1 листопада 2018 року у Києві відбудеться семінар “Основи корпоративного кредитування”

З 29 жовтня по 1 листопада 2018 року у Києві відбудеться семінар “Основи корпоративного кредитування”, який організовує та проводить компанія який організовує та проводить компанія MoodysAnalytics- світовий лідер у галузі фінансової аналітики.

Цей семінар є першим рівнем серії навчань з кредитування Мудіс Аналітикс, який надає учасникам надійну основу інструментів і методів передового практичного досвіду щодо фундаментального кредитного аналізу. Семінар концентрує увагу на кількісному і якісному аналізі корпоративного позичальника. Тематика семінару включає надання фахівцям з кредитування розуміння реальної ринкової ситуації, оцінки грошових потоків і наслідків кредитування. Протягом семінару буде проаналізовано різноманітні випадки з розгляду кредитних справ з теоретичної і практичної точки зору з використанням останніх ринкових прикладів.

Семінар надасть учасникам необхідні знання для побудови у майбутній практиці структурованих моделей аналізу кредитних ризиків, які придатні для миттєвого практичного застосування. Протягом семінару слухачі отримають широкий перелік інструментів, які вони зможуть застосовувати для суттєвого підвищення якості оцінки кредитних ризиків, коли вони повернуться на свої робочі місця.

Кому варто прийняти участь: менеджерам з кредитних ризиків, фахівцям з корпоративного кредитування, інвестиційним банкірам, менеджерам активів, аналітикам цінних паперів (обидва напрямки - купівля і продаж).

Сертифікація. Після завершення семінару учасники отримають Сертифікат Moodys, який визнається у всьому світі щодо аналізу корпоративного кредитування.

Акредитація. Мудіс Аналітикс зареєстрована Національною Асоціацією Державних Органів Бухгалтерського обліку (NASBA) в національному реєстрі, як установа продовження професійної освіти у сфері кредитування.

Вартість участі у семінарі протягом 4 днів складає 2000 доларів США у гривні по курсу Національного Банку України на день оплати, враховуючи ПДВ.

Інвестуйте у навчання – це найвигідніші інвестиції!

Докладну інформацію про семінар можна отримати на сайті www.moodysseminar.kiev.ua та зател.: +380 50 3313086, +38 063 2335398.

 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 04.09.18
Кількість ІСІ 1 236 на 04.09.18
Кількість НПФ* 58 на 04.09.18
Кількість СК* 4 на 31.07.18
Активи, млн. грн. 286 766 на 31.07.18
Активи – за даними звітів 274 КУА щодо 1206 ІСІ, 58 НПФ та 3 СК.
* З активами в управлінні КУА