ukr ENG
 

20 червня 2017 року у Києві буде проходити «Invest Energy Day» - проект втілює команда «Alternative Energy Week»

На сьогоднішній день розвиток сфери відновлюваної енергетики є однією з найважливіших цілей для України в здобутті енергетичної незалежності. Поновлювані джерела енергії в порівнянні з викопними мають безліч незаперечних плюсів. Це позитивний вплив на безпеку екології країни і здоров'я населення, практичність установки, приємний зовнішній вигляд, довговічність в експлуатації і найголовніше дешевизна в довгостроковій перспективі.

Таким чином, можна уникнути аварій і смертей в шахтах, на нафтових компаніях, а також при перевезенні палива, позбутися шкідливих викидів, які негативно впливають не тільки на здоров'я людей, а й на глобальні процеси нашої планети. Нерозумно ігнорувати ці вигоди, тому багато промислових і сільськогосподарських підприємств, житлово-комунальні господарства, власники приватних будинків і навіть цілі міста, як наприклад Кам'янець-Подільський, ведуть роботу з переобладнання газових котлів на біопаливні, встановлюють вітрогенератори і сонячні панелі, багато компаній взялися за реконструкцію давно забутих гідроелектростанцій.

Такі тенденції дуже позитивні, але якщо говорити про масштаби країни, все, що ми маємо на сьогодні, лише крапля в морі. Україна має більший потенціал у цьому секторі, ніж багато європейських країн. Найвищий «зелений» тариф, найнижча ціна на підключення до мережі в Європі, найпривабливіша і масштабна територія для розвитку абсолютно всіх джерел відновлюваної енергетики. Перешкодою багатьох проектів, частіше ідей, є відсутність пошуку і залучення фінансування.

Команда «Alternative Energy Week» вирішила виправити цю ситуацію і внести свій вклад для того, щоб Ви змогли ознайомитися з усім спектром можливостей залучення інструментів фінансування і змогли вибрати найбільш привабливу для себе і свого проекту.

Ми створюємо новий проект під назвою «Invest Energy Day». Це головна платформа з пошуку та залучення інвестицій для здійснення будівництва, розробки проекту, для початку і налагодження виробництва будь-яких масштабів проектів відновлюваної енергетики.

Відвідавши «Invest Energy Day» Ви отримаєте доступ до міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців і представників країн-партнерів з програмами підтримки і розвитку ринку відновлюваної енергетики, енергоефективності та енергоефективного будівництва в Україні.

«InvestEnergyDay» - це великий обсяг нової та корисної інформації про залучення інвестицій, нових бізнес-партнерів і відмінна можливість для натхнення до здійснення нових, більш масштабних проектів.

Стань частиною майбутнього!

Дата проведення – 20 червня, Торгово-промислова палата України

Детальніша інформація http://aew.com.ua/event/invest-energy-day/

e-mail:  тел. +38 (050) 399 09 92

 
Основні цифри
Кількість КУА 295 на 07.04.17
Кількість ІСІ 1 187 на 07.04.17
Кількість НПФ* 63 на 07.04.17
Кількість СК* 7 на 28.02.17
Активи, млн. грн. 235 386 на 28.02.17
Активи - за даними звітів 277 КУА щодо 1158 ІСІ, 62 НПФ та 7 СК.
* З активами в управлінні КУА