ukr ENG
 
22.07.2008

Журналісти трьох областей знайомилися з основами спільного інвестування

  25 журналістів - представників різних засобів масової інформації Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей взяли участь у навчально-просвітницькому семінарі "Інвестиційний бізнес - нові можливості для економіки та населення", який відбувся 17 липня 2008 року у місті Яремча (Івано-Франківська область) на базі пансіонату "Полярис".
  Учасники семінару, організованого Українською асоціацією інвестиційного бізнесу,  були ознайомлені з основами ринку спільного інвестування та недержавного пенсійного забезпечення, особливостями розвитку інвестиційного бізнесу в Україні та Західному регіоні. Особливий інтерес викликала тема контролю за діяльністю інститутів спільного інвестування та недержавних пенсійних фондів, а також роль засобів масової інформації у підвищенні рівня фінансової грамотності у суспільстві та поширенні серед населення знань про переваги та ризики спільного інвестування. Перед журналістами виступили в.о. Генерального директора УАІБ Ольга Трипольська, начальник Івано-Франківського територіального відділення ДКЦПФР Володимир Хлопан, заступник Генерального директора УАІБ Наталія Меліченко, генеральний директор АТ "Прінком"  Віктор Рязанцев та директор із зв'язків з громадськістю УАІБ Любов Павлюх.
  Семінар на Прикарпатті започатковує серію навчально-просвітницьких заходів для регіональних журналістів суспільно-політичних видань, метою  яких є підвищення  рівня знань представників засобів масової інформації з питань розвитку інститутів спільного інвестування та недержавного пенсійного забезпечення. Подібні кущові навчально-просвітницькі семінари заплановано провести також у інших регіонах України.

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 293 на 21.08.19
Кількість ІСІ 1 295 на 21.08.19
Кількість НПФ* 59 на 21.08.19
Кількість СК* 2 на 30.06.19
Активи, млн. грн. 337 838 на 30.06.19
Активи – за даними звітів 281 КУА щодо 1272 ІСІ, 57 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА