ukr ENG
 
13.08.2014

Внесено зміни до порядку конкурсу з визначення фондових майданчиків для публічного розміщення облігацій МФО

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила проект рішення «Про внесення змін до Положення про конкурс з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватись публічне розміщення облігацій МФО (міжнародних фінансових організацій)».

Ірина Устенко, директор Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР, повідомила: «Цим рішенням ми вдосконалюємо процедуру проведення конкурсу та вносимо деякі корективи, що сприятимуть ефективній та якісній  процедурі. Так, в першу чергу, документом передбачено, що ініціатором проведення конкурсу повинна бути саме МФО, що має намір здійснити емісію відсоткових або дисконтних облігацій шляхом їх публічного розміщення на фондових біржах. До того ж, представники МФО в обов’язковому порядку входитимуть до складу конкурсної комісії та матимуть право вирішального голосу у  прийняті рішення під час підбиття підсумків конкурсу. Комісія, в свою чергу, здійснюватиме заходи щодо конкурсного відбору фондових бірж та прийматиме відповідні документи від конкурсантів».

І.Устенко додала, що цим регулятор фондового ринку зробив черговий прогресивний крок до появи на ринку інструменту, цікавого як для самих організацій, так і для вітчизняних інвесторів.

Нагадаємо, Комісією відповідно до Законів України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про цінні папери та фондовий ринок» 5 листопада 2013 року було прийнято рішення «Про затвердження Положення про конкурс з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватись публічне розміщення облігацій міжнародних фінансових організацій».

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 293 на 21.08.19
Кількість ІСІ 1 295 на 21.08.19
Кількість НПФ* 59 на 21.08.19
Кількість СК* 2 на 30.06.19
Активи, млн. грн. 337 838 на 30.06.19
Активи – за даними звітів 281 КУА щодо 1272 ІСІ, 57 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА