ukr ENG
 
07.08.2014

Комісія внесла фінальні корективи до сертифікації фахівців з питань фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму засіданні 5 серпня 2014 року прийняла рішення «Про затвердження Змін до Положення про сертифікацію фахівців з питань фондового ринку».

Максим Лібанов, директор Департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР, повідомив: «В першу чергу, зазначу, що даний документ ми неодноразово вдосконалювали та вносили деякі зміни до його структури, враховуючи пропозиції та побажання представників ринку цінних паперів. Наразі ми завершуємо роботу над Положенням та направляємо його до Міністерства юстиції України для державної реєстрації. Маємо надію, що відтепер процедура сертифікації та підготовки фахівців з фондового ринку стане ефективнішою та зрозумілішою».

Зазначеним документом уточнено перелік осіб, які підлягають процедурі сертифікації на ринку цінних паперів. Зокрема, передбачено, що за наявності у банку заступника керівника або члена колегіального виконавчого органу, який згідно з розподілом обов'язків відповідно до внутрішніх документів банку відповідає за здійснення банком професійної діяльності на фондовому ринку, такий керівник банку сертифікації не підлягає.

Також цим нормативно-правовим актом передбачено, що сертифіковані особи позбавлені обов’язку подавати у паперовому вигляді інформацію про зміни у відомостях стосовно трудової діяльності. Натомість, вони можуть надати таку інформацію в електронному вигляді, заповнюючи відповідні поля на власній сторінці на офіційному сайті  Комісії.

До того ж, даним Положенням визначено, що документи для отримання сертифіката подаються особисто, через уповноважену особу або надсилаються поштою до структурного підрозділу, відповідального за реєстрацію вхідної кореспонденції в Комісії. Крім того, врегульовано  перелік підстав для повернення документів без розгляду, відмови у сертифікації та анулювання сертифіката.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

  Версія для друку
 « Попередня стаття  |  Наступна стаття »
Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 01.11.19
Кількість ІСІ 1 309 на 01.11.19
Кількість НПФ* 61 на 01.11.19
Кількість СК* 2 на 30.09.19
Активи, млн. грн. 349 966 на 30.09.19
Активи – за даними звітів 282 КУА щодо 1308 ІСІ, 60 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА