ukr ENG
 
30.08.2013

НКЦПФР завершує роботу над удосконаленням процедури проведення перевірок діяльності емітентів цінних паперів

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку завершила роботу над удосконаленням механізму проведення перевірок діяльності емітентів цінних паперів. Рішення «Про затвердження змін до Порядку проведення перевірок діяльності емітентів цінних паперів» було прийнято 28 серпня 2013 року.

«Ми неодноразово наголошували, що даний напрям роботи є одним із пріоритетних для нас, адже ми докладаємо чимало зусиль для того, аби діяльність Комісії у сфері проведення перевірок діяльності емітентів цінних паперів була не тільки ефективною, але й комфортною для представників фондового ринку. Сподіваємось, що ці нововведення стануть ще одним кроком до налагодження ефективних комунікацій з представниками ринку цінних паперів, адже ми мали на меті зменшити навантаження на емітентів цінних паперів, які перевіряються регулятором», - повідомив Олег Мисюра, директор департаменту контрольно-правової роботи НКЦПФР.

О.Мисюра відзначив, що, перш за все, змінами буде спрощена процедура початку проведення перевірки, а також врегульовано питання проведення перевірок тих аспектів, які вже перевірялись раніше.

Вдосконалений документ враховує побажання профільних міністерств та відомств, профучасників ринку цінних паперів, зокрема, враховані зауваження Міністерства юстиції України.

Найближчим часом даний документ буде передано на державну реєстрацію.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 17.09.19
Кількість ІСІ 1 306 на 17.09.19
Кількість НПФ* 61 на 17.09.19
Кількість СК* 2 на 31.07.19
Активи, млн. грн. 342 062 на 31.07.19
Активи – за даними звітів 280 КУА щодо 1283 ІСІ, 58 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА