ukr ENG
 
21.08.2013

Оприлюднено перелік акціонерних товариств, що не привели свою діяльність до норм чинного законодавства

На офіційному сайті НКЦПФР в розділі «Фондовий ринок», рубриці «Інформація щодо дотримання законодавства акціонерними товариствами» розміщено перелік АТ (акціонерних товариств), що не привели свою діяльність у відповідність до норм чинного законодавства, зокрема, Закону України «Про акціонерні товариства».

«В першу чергу, одним із пріоритетних завдань для нас є здійснення правового регулювання відносин, що виникають на ринку цінних паперів, захист інтересів професійних учасників фондового ринку, зокрема, запобігання зловживанням та порушенням законодавства на фондовому ринку. Так, Комісією на постійній основі ведеться моніторинг АТ, що порушують вимоги нормативно-правових документів та законодавства. Комісія фіксує таких порушників і, наразі, ставить до відома всіх учасників фондового ринку, щоб захистити їх права та інтереси», - повідомив Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР.
 
За словами Д.Тевелєва, ключовою причиною здійснення відповідних заходів щодо оприлюднення даного переліку порушників,  є старт роботи Національного депозитарію України та Розрахункового Центру, зокрема, забезпечення їх безперебійної, якісної та ефективної роботи.

Відповідно до вимог пункту 5, розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про акціонерні товариства» всі АТ до 30.04.2011 року повинні були привести свою діяльність до зазначеного законодавства. Ознайомитись зі списком порушників можна за посиланням.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 17.09.19
Кількість ІСІ 1 306 на 17.09.19
Кількість НПФ* 61 на 17.09.19
Кількість СК* 2 на 31.07.19
Активи, млн. грн. 342 062 на 31.07.19
Активи – за даними звітів 280 КУА щодо 1283 ІСІ, 58 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА