ukr ENG
 
20.08.2013

НКЦПФР затвердила порядок визначення біржового курсу цінного папера

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила Порядок визначення біржового курсу цінного папера. Відповідний проект рішення був прийнятий на засіданні Комісії, яке відбулося 13 серпня 2013 року.

За словами Ірини Устенко, т.в.о. директора Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР, основною метою прийняття регуляторного акта є забезпечення реалізації положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів» та встановлення єдиного порядку функціонування фондових бірж.

Як зазначила пані Устенко, документ визначає умови, вимоги та порядок розрахунку біржового курсу цінного папера. Слід зазначити, що біржовий курс цінного папера, розрахований у відповідності до вимог Порядку, може бути використаний з метою визначення ставки особливого податку за операціями з відчуження такого цінного папера за біржовими контрактами (договорами) протягом 60 календарних днів з дати останнього визначення біржового курсу.

Порядок визначення біржового курсу цінного папера був погоджений із зацікавленими у його розробці та прийнятті державними відомствами, зокрема, з Міністерством фінансів України та Міністерством доходів і зборів України.

Наразі документ направлений до Мін’юсту для проходження процедури державної реєстрації.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 17.09.19
Кількість ІСІ 1 306 на 17.09.19
Кількість НПФ* 61 на 17.09.19
Кількість СК* 2 на 31.07.19
Активи, млн. грн. 342 062 на 31.07.19
Активи – за даними звітів 280 КУА щодо 1283 ІСІ, 58 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА