ukr ENG
 
07.08.2012

НКЦПФР удосконалює програми навчання фахівців на фондовому ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила оновлені програми навчання та рекомендувала спеціалізовані навчально-методичні посібники для фахівців, що провадять свою діяльність на фондовому ринку України.

«Комісія розробила і затвердила типові програми навчання фахівців з питань фондового ринку, а також підготувала спеціалізовану літературу, за якою спеціалісти проходитимуть основні навчальні програми. Ми розуміємо, що навчальний процес має бути адаптований до сучасних ринкових реалій і повністю відповідати вимогам, які ставить перед нами ринок. Затверджено сім різних програм навчання фахівців, серед яких базова програма, програми навчання фахівців з питань торгівлі цінних паперів, ведення реєстрів власників іменних цінних паперів, депозитарної діяльності, а також навчальних програм з питань організації торгівлі на фондовому ринку та фінансового моніторингу. Крім того, колективом авторів також були розроблені спеціальні навчально-методичні посібники з  основних напрямів діяльності на ринку цінних паперів, які Комісія рекомендувала для використання вищими навчальними закладами при підготовці фахівців», - відзначив Олексій Тарасенко, Член НКЦПФР.

Навчально-методичні посібники були розроблені провідними експертами Комісії за загальною редакцією члена НКЦПФР, доктора економічних наук Олега Мозгового та Голови НКЦПФР Дмитра Тевелєва. Загалом, навчальна література охоплює базовий курс діяльності на фондовому ринку та спеціальні курси з торгівлі цінними паперами, ведення реєстрів власників цінних паперів, депозитарної діяльності, управління активами ІСІ та організації торгівлі на фондовому ринку.

Відповідно до нових програм, фахівці, що проходитимуть підготовку для провадження діяльності на фондовому ринку, вивчатимуть базовий курс, а також вузькоспеціалізований, що стосується безпосередньо їхнього напрямку роботи.

Незабаром навчально-методичні посібники будуть підготовлені та надруковані АРІФРУ (Агентством з розвитку інфраструктури фондового ринку) і передані до навчально-методичних центрів НКЦПФР.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

  Версія для друку
 « Попередня стаття  |  Наступна стаття »
Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 01.11.19
Кількість ІСІ 1 309 на 01.11.19
Кількість НПФ* 61 на 01.11.19
Кількість СК* 2 на 30.09.19
Активи, млн. грн. 349 966 на 30.09.19
Активи – за даними звітів 282 КУА щодо 1308 ІСІ, 60 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА