ukr ENG
 
03.08.2012

Комісія завершує роботу над Порядком реєстрації акцій при зміні розміру статутного капіталу

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) прийняла рішення «Про затвердження Порядку реєстрації випуску акцій при зміні розміру статутного капіталу акціонерного товариства та Змін до Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випусків акцій». Воно було схвалене регулятором на плановому засіданні, що відбулося 31 липня 2012 року.

«Ми постійно вдосконалюємо «корпоративне» законодавство, отже, і нормативну базу Комісії; тому й підготували відповідний Порядок, - зауважує Алла Папаіка, Директор Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР. – Нагадаю, що цей документ спрямований на вирішення питання щодо комплексного правового регулювання процедури реєстрації випусків акцій акціонерних товариств (публічних та приватних) під час зміни розміру їх статутного капіталу».

Крім того, рішення охоплює і внесення змін до Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випусків акцій в частині порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання тимчасових свідоцтв про реєстрацію випуску акцій у зв'язку з нерозміщенням акцій, відмовою від розміщення або незатвердженням результатів розміщення.

«Наразі документ вже пройшов етап обговорення з громадськістю та учасниками ринку, погоджений з усіма зацікавленим міністерствами та відомствами та направляється до Міністерства юстиції для проходження процедури державної реєстрації», - додала пані Папаіка.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

  Версія для друку
 « Попередня стаття  |  Наступна стаття »
Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 01.11.19
Кількість ІСІ 1 309 на 01.11.19
Кількість НПФ* 61 на 01.11.19
Кількість СК* 2 на 30.09.19
Активи, млн. грн. 349 966 на 30.09.19
Активи – за даними звітів 282 КУА щодо 1308 ІСІ, 60 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА