ukr ENG
 
23.07.2012

НКЦПФР схвалила Порядок ведення реєстру аудиторських фірм, що перевірятимуть профучасників фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила доопрацьовану редакцію Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів. Таке рішення було прийнято регулятором на засіданні, що мало місце 19 липня 2012 року.

«Документ, за яким провадиться робота зараз, вже не відповідає нормам чинного законодавства та сучасному стану ринку, тому нами був розроблений більш сучасний та ефективний нормативний акт, що має на меті удосконалення регулювання даного питання. Ми плануємо, що актуалізований документ дасть можливість допускати до здійснення аудиту тільки ті аудиторські фірми, що добре себе зарекомендували раніше та мають репутацію добросовісних компаній. Порядок передбачає, перш за все, посилення з боку Комісії процесу допуску аудиторських фірм до надання аудиторських послуг на фондовому ринку», - зауважив Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

Загалом, порядок був доопрацьований з урахуванням норм Закону України 8120-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про цінні папери» та зауважень та пропозицій, що надходили від учасників ринку та громадськості.

Найближчим часом документ буде повторно оприлюднено на офіційному сайті регулятора, де всі зацікавлені зможуть з ним ознайомитися.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 293 на 21.08.19
Кількість ІСІ 1 295 на 21.08.19
Кількість НПФ* 59 на 21.08.19
Кількість СК* 2 на 30.06.19
Активи, млн. грн. 337 838 на 30.06.19
Активи – за даними звітів 281 КУА щодо 1272 ІСІ, 57 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА