ukr ENG
 
27.06.2012

Cистему проведення кваліфікаційних іспитів фахівців з питань фондового ринку буде удосконалено

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила Порядок роботи екзаменаційних комісій та проведення кваліфікаційних іспитів фахівців з питань фондового ринку.

 Цей Порядок був розроблений за підсумками наради з керівниками навчальних закладів з питань вдосконалення організації підготовки фахівців, які здійснюють професійну діяльність з цінними паперами.

 «Документ надзвичайно важливий, коли йдеться про механізм отримання кваліфікації на фондовому ринку. Ми плануємо, що новий Порядок дасть нам змогу удосконалити цю процедуру, зробити її більш ефективною та прозорою. Зазначу, що ми регламентували порядок роботи комісій та правила проведення іспитів, а також звернули особливу уваги на організацію та оцінювання тестування, що складають фахівці. Маємо надію, що нові правила уніфікують та спростять роботу як для екзаменаційної комісії, так і для учасників ринку, що складатимуть іспит, - зауважив Олег Мозговий, Член НКЦПФР, що курує напрямок освітніх заходів на фондовому ринку. - Крім того, ми прагнули створити єдині вимоги до організації роботи екзаменаційних комісій на базі навчальних закладів, з якими Комісія уклала відповідні договори».

 Зокрема, Проектом передбачено можливість проведення повторного додаткового тестування та співбесіди у разі незгоди з результатами, для чого може бути створена апеляційна комісія. Планується, що до її складу, окрім керівників Комісії, можуть входити представники саморегулівних організацій.

 За словами О. Мозгового, Комісія систематично провадить роботу з удосконалення системи підготовки і сертифікації фахівців фондового ринку та не лишається осторонь таких важливих питань як навчальний процес, а також рівень викладання та якість навчальної літератури у профільних навчальних закладах.

 Найближчим часом документ буде оприлюднений на офіційному сайті Комісії.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 17.09.19
Кількість ІСІ 1 306 на 17.09.19
Кількість НПФ* 61 на 17.09.19
Кількість СК* 2 на 31.07.19
Активи, млн. грн. 342 062 на 31.07.19
Активи – за даними звітів 280 КУА щодо 1283 ІСІ, 58 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА