ukr ENG
 
21.06.2012

НКЦПФР схвалила зміни до нормативних актів, що регулюватимуть роботу ІСІ зі стресовими активами банків

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила зміни до нормативних актів, що регулюватимуть роботу ІСІ зі стресовими активами банків.

«Зміни до нормативних актів – це перший крок регулятора до втілення проекту щодо роботи інститутів спільного інвестування зі стресовими  активами банків. На сьогодні ми вносимо зміни до декількох окремих нормативних документів Комісії. Так, відповідні зміни будуть внесені до трьох документів Комісії, і вони нададуть змогу НКЦПФР підвищити контроль за роботою ІСІ із проблемними активами банків», - зазначає Оксана Симоненко, директор департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

Відповідні зміни будуть внесені до Положення про склад та структуру активів інститутів спільного інвестування, Положення про порядок визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів, а також до Положення про порядок припинення корпоративного інвестиційного фонду та розрахунків з його акціонерами при ліквідації.

«Серед основних змін до згаданих документів, зокрема - вимога, що унеможливлює безумовне списання заборгованості за залученими до складу активів фондів борговими зобов’язаннями у формі прав вимоги, та вимога, за якою переоцінка вартості права вимоги за кредитними договорами у складі активів венчурного ІСІ здійснюється з урахуванням рекомендацій НБУ», - зауважує О. Симоненко.

Найближчим часом документ буде оприлюднений на офіційному сайті Комісії, де всі зацікавлені матимуть змогу ознайомитися з його змістом. Документ також буде направлено на погодження до профільних міністерств і відомств.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

  Версія для друку
 « Попередня стаття  |  Наступна стаття »
Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 01.11.19
Кількість ІСІ 1 309 на 01.11.19
Кількість НПФ* 61 на 01.11.19
Кількість СК* 2 на 30.09.19
Активи, млн. грн. 349 966 на 30.09.19
Активи – за даними звітів 282 КУА щодо 1308 ІСІ, 60 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА