ukr ENG
 
14.06.2012

Cхвалено проект Концепції стимулювання відкритих розміщень цінних паперів

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила проект Концепції стимулювання відкритих (публічних) розміщень цінних паперів.

«Ми передбачаємо, що завдяки механізмам, що описані в документі, регулятор матиме змогу розширити пропозиції цінних паперів, що будуть доступні для широкого кола інвесторів, а також підвищити їх зацікавленість у цінних паперах, що публічно розміщуються на ринку. Крім того, це дасть нам змогу покращити умови для залучення інвестиційного капіталу, передусім, на організованому ринку. Основною метою, яку переслідує Комісія – це не лише створення більшої кількості інструментів, які будуть доступні для широкого загалу, а й підвищення рівня захисту інвесторів та гарантування їхніх прав», - стверджує Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління і корпоративних фінансів НКЦПФР.

З цією метою Комісія планує удосконалити порядок емісії цінних паперів, зокрема акцій, у разі їх публічного розміщення, в тому числі, за рахунок скасування надмірних обмежень щодо можливості такого розміщення, а також зниження супутніх витрат. Крім того, регулятор планує застосовувати податкове стимулювання для придбання цінних паперів у процесі відкритого розміщення та стимулювання інституційних інвесторів.

«У цій Концепції ми прописали основні кроки, які має зробити регулятор задля покращення ситуації у цьому секторі. Ми приділили значну увагу проблемним питанням, що існують на сьогоднішній день у цьому напрямку. Тому сподіваюся, що наші ініціативи будуть підтримані учасниками ринку, адже ми плануємо активне обговорення документа з ними», - зазначила А. Папаіка.

За повідомленням
прес-служби НКЦПФР

  Версія для друку
 « Попередня стаття  |  Наступна стаття »
Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 01.11.19
Кількість ІСІ 1 309 на 01.11.19
Кількість НПФ* 61 на 01.11.19
Кількість СК* 2 на 30.09.19
Активи, млн. грн. 349 966 на 30.09.19
Активи – за даними звітів 282 КУА щодо 1308 ІСІ, 60 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА