ukr ENG
 
21.10.2011

ДКЦПФР затвердила Положення про державний реєстр випусків цінних паперів

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила рішення «Про затвердження Положення про державний реєстр випусків цінних паперів».

«На сьогодні можна стверджувати, що в Україні створено єдиний реєстр випусків цінних паперів», - коментує досягнення Комісії Анатолій Амелін, Директор Департаменту корпоративних відносин ДКЦПФР, що безпосередньо опікувався питанням створення реєстру.

Державний реєстр випусків цінних паперів міститиме в собі інформацію щодо зареєстрованих Комісією випусків акцій, облігацій підприємств, облігацій місцевих позик, цінних паперів інститутів спільного інвестування, іпотечних сертифікатів, іпотечних облігацій та сертифікатів фондів операцій з нерухомістю. Також реєстр містить інформацію щодо скасування реєстрації та зупинки обігу цінних паперів.

Комісія вестиме, адмініструватиме та оновлюватиме реєстр, а після завершення технічних робіт, реєстр буде розміщено для вільного доступу на офіційному сайті ДКЦПФР, що надасть додаткові можливості для всіх учасників ринку.

«Комісія здійснює планомірні кроки для вдосконалення якості регулювання та підвищення рівня транспарентності вітчизняного фондового ринку, і створення державного реєстру випусків цінних паперів – чергове тому підтвердження. Адже це все сприяє зростанню ринку та збільшенню його привабливості для інвесторів», - резюмує пан Амелін.

За повідомленням
Прес-служби ДКЦПФР

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 17.09.19
Кількість ІСІ 1 306 на 17.09.19
Кількість НПФ* 61 на 17.09.19
Кількість СК* 2 на 31.07.19
Активи, млн. грн. 342 062 на 31.07.19
Активи – за даними звітів 280 КУА щодо 1283 ІСІ, 58 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА