ukr ENG
 
15.09.2011

Затверджено порядок здійснення операцій РЕПО

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму черговому засіданні схвалила проект рішення «Про затвердження Порядку здійснення на фондових біржах операцій РЕПО», повідомляє прес-служба ДКЦПФР.

 За словами авторів  документа, даний Порядок був розроблений з  метою врегулювання порядку здійснення операцій РЕПО на фондовій біржі, чого досі не було на вітчизняному фондовому ринку.

«Комісія досить тривалий час працювала над цим документом, намагаючись найкращим чином використати накопичений досвід, описати всі можливі механізми та підходи до здійснення операцій РЕПО, а також, що дуже важливо, передбачити всі ризики, - розповідає про підготовку Порядку Олена Величко, т.в.о. Директора департаменту методології ринку цінних паперів ДКЦПФР . – У процесі роботи ми зібрали та врахували пропозиції від учасників фондового ринку, обговорювали це питання з нашими коллегами з проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» (FINREP), проводили робочі зустрічі з представниками фондових бірж, тож, маю надію, що наша ініціатива буде гідно оцінена ринком».

 Цим Порядком запроваджуються основні вимоги до порядку здійснення операцій РЕПО на фондових біржах, встановлюються предмет та строк такої операції, умови договору, його реквізити, регламентуються обов’язки бірж та ін.

Найближчим часом проект документа буде опубліковано на офіційному сайті Комісії задля отримання коментарів, думок та пропозицій від громадськості.

За повідомленням
Прес-служби ДКЦПФР

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 17.09.19
Кількість ІСІ 1 306 на 17.09.19
Кількість НПФ* 61 на 17.09.19
Кількість СК* 2 на 31.07.19
Активи, млн. грн. 342 062 на 31.07.19
Активи – за даними звітів 280 КУА щодо 1283 ІСІ, 58 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА