ukr ENG
 
07.09.2011

ДКЦПФР допустить цінні папери іноземних емітентів до обігу в Україні

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму черговому засіданні схвалила проект рішення «Про затвердження Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України».

«Вітчизняний фондовий ринок дійсно довго очікував розробки даного документу й говорив про це. Ми підготували це Положення. Це базовий документ, основні положення якого обговорювались з ринком, але ми очікуємо, що він ще буде удосконалюватись, і тільки після цього ми отримаємо остаточний варіант», - коментує новацію Комісії Анатолій Амелін, Директор Департаменту корпоративних відносин ДКЦПФР.

Документ регламентує порядок допуску цінних паперів, зареєстрованих в іноземних юрисдикціях, до обігу на території України, визначає вимоги до їх емітентів, вимоги до розкриття ними інформації та ін.

За словами пана Амеліна, Комісія сподівається на активну роботу з Національним банком України у напрямі вдосконалення документу і не відхиляє можливості його одночасного прийняття разом з НБУ, адже він містить в собі певні питання валютного регулювання.
 
Найближчим часом проект рішення  буде опублікований на сайті Комісії. «Ми маємо надію протягом місяця отримати реакцію учасників ринку та їх пропозиції до цього документу», - резюмує Директор Департаменту корпоративних відносин.

За повідомленням
Прес-служби ДКЦПФР

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 17.09.19
Кількість ІСІ 1 306 на 17.09.19
Кількість НПФ* 61 на 17.09.19
Кількість СК* 2 на 31.07.19
Активи, млн. грн. 342 062 на 31.07.19
Активи – за даними звітів 280 КУА щодо 1283 ІСІ, 58 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА