ukr ENG
 
07.04.2017

УАІБ взяла участь в Асамблеї Української сторони Платформи Громадянського Суспільства Україна-ЄС

Українська асоціація інвестиційного бізнесу взяла участь у роботі Асамблеї Української сторони Платформи Громадянського Суспільства Україна-ЄС, яка проходила в Українському домі наприкінці березня 2017 року. Учасниками зібрання стали майже 170 представників громадських організацій з різних регіонів України, а також органів влади, інституцій і проектів ЄС в Україні.

Як повідомляє сайт УС ПГС, завданням Асамблеї було «звірити годинники» учасників стосовно діяльності УС ПГС з позицій різних сторін: поточних членів, що беруть активну участь у роботі Платформи, але хотіли б підвищити ефективність своїх дій; нових організацій, що мають намір приєднатися до УС ПГС і бажають дізнатися більше про її роботу; представників влади та інституцій ЄС, які зацікавлені в активній підтримці громадянським суспільством виконання Угоди про асоціацію.

Учасників Асамблеї привітали Зоряна Міщук, Голова УС ПГС, Хюґ Мінґареллі, Посол ЄС в Україні, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Альфредас Йонушка, співголова Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС з європейської сторони.

В рамках Асамблеї були представлені результати діяльності УС ПГС та плани на 2017 рік. Йшлося також про те, як різні стейкхолдери оцінюють прогрес у виконанні Угоди про асоціацію, які основні виклики, пріоритети, а також роль громадянського суспільства України у цьому процесі.

Особливу увагу було приділено питанням реформи оплати праці в Україні, імплементації Угоди про асоціацію в екологічній сфері, а також результатам першого року дії ПВЗВТ.
Детальніше про перебіг Асамблеї на сайті УС ПГС.

 
Основні цифри
Кількість КУА 296 на 10.05.18
Кількість ІСІ 1 223 на 10.05.18
Кількість НПФ* 58 на 10.05.18
Кількість СК* 6 на 31.03.18
Активи, млн. грн. 276 808 на 31.03.18
Активи – за даними звітів 270 КУА щодо 1174 ІСІ, 54 НПФ та 6 СК.
* З активами в управлінні КУА