ukr ENG
 
06.09.2019

Запрацював новий вебпортал Державної служби фінансового моніторингу України

Як повідомляє прес-служба Держфінмоніторингу, запрацював новий вебпортал Державної служби фінансового моніторингу України.

Зважаючи на міжнародно-правовий статус Держфінмоніторингу, як національного підрозділу фінансової розвідки (Financial Intelligence Unit, FIU), вебпортал доступний за посиланням http://www.fiu.gov.ua.

Новий інтернет-портал Держфінмоніторингу має сучасний дизайн та більш зручний і доступний функціонал українською та англійською мовами, а також забезпечує доступність для користувачів з порушенням зору.

Структура вебпорталу враховує вимоги та потреби громадськості, суб’єктів первинного фінансового моніторингу щодо діяльності Держфінмоніторингу, нормативно-правового та методичного забезпечення, міжнародних стандартів та актуальних питань у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.з метою удосконалення співпраці з громадськістю, прозорості та відкритості у діяльності Держфінмоніторингу, запрацював новий вебпортал Державної служби фінансового моніторингу України.

Вказаний портал до введення в постійну експлуатацію функціонує в тестовому режимі та є BETA – версією. Офіційна інформація Держфінмоніторингу також доступна на попередній версії вебсайту за адресою: http://www.sdfm.gov.ua.

Інвестувати легко Розділ у процесі оновлення
 
Основні цифри
Кількість КУА 294 на 01.11.19
Кількість ІСІ 1 309 на 01.11.19
Кількість НПФ* 61 на 01.11.19
Кількість СК* 2 на 30.09.19
Активи, млн. грн. 349 966 на 30.09.19
Активи – за даними звітів 282 КУА щодо 1308 ІСІ, 60 НПФ та 2 СК.
* З активами в управлінні КУА